No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Triburile ? :>

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global
Shagrath.


Numarul mesajelor : 231
Karma : 2
Data de inscriere : 06/01/2009

Triburile ? :> Empty
MesajSubiect: Triburile ? :>   Triburile ? :> I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 6:35 am

Banuiesc ca ati auzit toti de jocul asta surely
E un browsergame, online, desigur Wink
Incepi prin a primi un sat, pe care trebuie sa-l dezvolti. In jurul tau sunt satul/satele altor jucatori. Trebuie sa cresti nivelul resurselor, cladirii principale, cazarmei, zidului, etc, si sa iti faci o armata numeroasa, atat ofensiva cat si defensiva. Cand unele cladiri ajung la un anumit nivel, iti poti construi CURTEA NOBILA unde creezi GENERATII NOBILE, batand taleri. Cu aceste generatii nobile, scazi adeziunea satelor (satele au ca un fel de .. viata, adica adeziunea, care scade la fiecare atac cu nobil). Cand adeziunea unui sat ajunge sub 0, acel sat e al tau. Poti ataca sate doar pt a le jefui surely
Pe parcursul jocului, poti intra intr-un trib. Un trib este ca un fel de .. echipa .. unde sunt mai multi jucatori. Fiecare trib are dusmani, aliati, si pacte de neatacare cu alte triburi.
E un joc fffff tare I love you
Joc de cateva luni. Am avut cont pe lumea 8, si aveam destule sate, dar m-am lasat o perioada si cand am intrat dupa cateva saptamani, toate satele imi erau cucerite :hah: Deci trebuie intrat constant Wink
Si credeti-ma, e foarte addicting. Nu te poti opri :hah: Am ajuns sa-mi petrec timpul gandindu-ma la strategii de cucerire :hah:

Merita incercat jocul Very Happy Really Very Happy
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Triburile ? :> Empty
MesajSubiect: Re: Triburile ? :>   Triburile ? :> I_icon_minitimeMier Dec 23, 2009 8:52 am

am incercat si eu triburile
daaar........ nu am timp :hah:

rohanul ocupa timpul cat
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
 
Triburile ? :>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: PC Games-
Mergi direct la: