No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 pariu cu frica

In jos 
+4
music_lover
Buburuza.
Shagrath.
NeoAnonim.
8 participanți
AutorMesaj
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : pariu cu frica Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeLun Ian 12, 2009 1:21 pm

"pariu cu frica" este o emisiune pe sport.ro in care 6 tineri sunt supusi unor probe in numar de 3.
1.Prima proba consta in testarea fizica(ex:sa urci de pe un jetsky(nush daca asa se scrie lol! ) intr-un elicopter)
2.A doua proba consta in testarea psihica a concurentilor(ex:sa manance rame,gandaci sau alte scarbosenii sau sa stea intr-un bazin cu serpi,sobolani care musca etc....)
3.A treia proba consta in testarea psihica si fizica a concurentilor o imbinare intre primele doua(ex:la ultima emisiune au trebuit sa intre intr-un canal unde era mizerie,animale,insecte,scufundari in apa de canal si sa gaseasca iesirea-pe intuneric)
premiul este de 50,000$-putin lol!


Ultima editare efectuata de catre doodle ^_^ in Sam Ian 17, 2009 2:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global
Shagrath.


Numarul mesajelor : 231
Karma : 2
Data de inscriere : 06/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeMar Ian 13, 2009 5:48 am

OMGZ, cat de tare e emisiunea asta 8->
Ahh, la ultima proba ii mai pune sa faca nu stiu ce cascadorii 👅
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeMar Ian 13, 2009 7:19 am

daaaa???? nu ne-ai zis la ce ora hmmm eu nu ma uit desi dupa ce ati zis voi doua suna interesant hmmm so zi te rg la ce ora se da?
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : pariu cu frica Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeMar Ian 13, 2009 8:29 am

poy dah nici io nu stiu sigur ....sa ma uit pe program cand gasesc programul la sport.ro


Ultima editare efectuata de catre doodle ^_^ in Joi Ian 22, 2009 7:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : pariu cu frica 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeSam Ian 17, 2009 4:13 am

ii o emisiune super ... dar e si scarboasa :-& ... eu nu as face asta pentru doar 50.000 $
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeMier Ian 21, 2009 12:32 pm

maaaai nici nu am auzit de emisiunea asta 🇭🇲 🇭🇲 🇭🇲


daaa nu sunt curioasa
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music4ever
Hip Hop
Hip Hop
music4ever


Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 5:53 am

am auzit de emisiune( la reclama tv)...ii super scarboasa...sa mananci rame ....doamne...nu as face asa ceva in viata mea alien weapon
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop
descendent_kid


feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 27
Localizare : in my world..
Karma : 9
Data de inscriere : 21/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeDum Ian 25, 2009 12:53 pm

wow...ce faina ii emisiunea o ador....sooper sambata asta o fost niste probe sooper tari mai ales faza cu saculetu ala sa il arunce in mijloc la tinta aia mare..dar faza era ca nu stiu cum or putu cu ce viteza veneau si mai ales cu capul in jos..oare nu li so facut rau... Shocked Surprised
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop
Loli-pop


feminin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 29
Localizare : Arad
Nerespectarea regulilor : pariu cu frica Mltwlw
Data de inscriere : 14/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeLun Feb 02, 2009 2:07 pm

ador emisiunea acea desi unele probe mi se par scrboase confused
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : pariu cu frica Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:56 am

music4ever a scris:
am auzit de emisiune( la reclama tv)...ii super scarboasa...sa mananci rame ....doamne...nu as face asa ceva in viata mea alien weapon

sa sti ca ramele sunt pline de calciu si porteine,de obicei cortexul fiind obsinuit cu alt tip de mancare consideram gretoase ramelew de exemplui iar pentru altii sunt delicatese.E mai mult o forta psihica,de eliberarea frici de a manca lucruri neobisnuite,binenteles nu arata prea gustos,dar voua de exemplu,vi se pare ca porcu negatit arata gustos?i mean a stat prin balegar si etc,si canditiva ca din piele aia se face soric,sau limba (care e foarte buna)cate scarbosenii a mancat cu limba cyclops ,anyway e destul de greu sa treci peste bariera asta mentala,peste psihicul format intrun fel mai ales fiind vorba de mancare silent
Sus In jos
Continut sponsorizat





pariu cu frica Empty
MesajSubiect: Re: pariu cu frica   pariu cu frica I_icon_minitime

Sus In jos
 
pariu cu frica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» De ce iti este frica?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: