No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tradati in dragoste

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 4:47 am

Tradati in dragoste AP
Producator: CVB
Prezinta: Ernest

* Nu juca in deplasare! Ernest revine! Din 15 septembrie!

Pentru inscrieri:
e-mail redactie: tradatiindragoste@primatv.ro
Telefon: 311.63.23

Ajutati de Ernest, cei "Tradati in dragoste" vor putea sa isi demaste partenerii infideli, in fiecare joi seara. Prin urmare, cei care isi banuiesc sotii, logodnicii sau iubitii, ii pot contacta pe realizatorii emisiunii pentru a demonstra ca banuielile lor sunt fondate.

Apeland gratuit la serviciile unor detectivi particulari profesionisti, cei care se simt tradati in dragoste vor trebui sa puna la dispozitia acestora fotografia celui "vizat" si programul zilnic al acestuia (unde locuieste, la ce ora pleaca la serviciu, unde lucreaza, numarul de la masina etc.), pentru ca tradarea sa iasa la iveala in toata "splendoarea" ei.

Filajul se va desfasura pe parcursul mai multor zile, timp in care detectivii vor filma din umbra tot ce face infidelul. In momentul in care urmaritorii vor avea dovada certa ca acesta "calca stramb", se va organiza.... flagrantul.

Ernest, impreuna cu persoana "tradusa", o echipa de filmare si doua echipaje de la o firma de paza si protectie, va merge acolo unde se afla partenerul infidel, in compania amantului/amantei.
Flagrantul este punctul culminant al emisiunii, "tradatul" confruntandu-se direct cu "tradatorul".
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 4:49 am

muhahaha ce ma mai distrez cand ma uit cum fac alea crize genul:"OOOOh nu-mi vine sa cred !!!nemernicule!!'=)))))
bounce





siii vine ernest si zice:''da de ce ai inselat-o?' affraid
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Tradati in dragoste 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 6:48 am

lol atata-mi place emisiunea asta! o adorr :x love it!! apoi ii morrtala cumse bat nebunii aia Razz bounce
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Tradati in dragoste Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitimeSam Ian 17, 2009 7:59 am

ohhh da dragutu meu ernest atat poate sa imi placa da omu asta ca numa pentru el ma uit cateodata la emisiune da si aia care se bat pe acolo is amuzanti rau... =))
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop
Loli-pop


feminin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 29
Localizare : Arad
Nerespectarea regulilor : Tradati in dragoste Mltwlw
Data de inscriere : 14/01/2009

Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitimeLun Feb 02, 2009 2:08 pm

imi place mult acele scene de violenta sunt super ok
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Tradati in dragoste Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:49 am

da,miam schimbat parerea radical.emisiuni facute doar pentru a mai pierde doua ore inutile in fata televizorului,la fel de neadevarate ,regizate etc..dar cred ca stereotipul secololui 21 este de a sta in fata televizorului cu telecomanda in mana dor fiindca ii lene sa faca altceva,sau sa mute.se uita hipnotizat la emisiuni care pur si simplu sant treibale,in care poti invata pe ce parte sa lovesti si cum sa injuri,(jenant),dar cred ca asta e romania din ziua de azi..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tradati in dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Tradati in dragoste   Tradati in dragoste I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tradati in dragoste
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dragoste la prima vedere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: