No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) Empty
MesajSubiect: Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :))   Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 4:38 am

Ruleaza: Din 16 februarie

* Romania lui Gaita - din 16 ianuarie, la Prima TV!

Distrati-va in “Romania lui Gaita”, din 16 ianuarie, la Prima TV!


Din 16 ianuarie, Viorel Gaita vine la Prima TV! El va sta de vorba cu “gaitele” din creierul romanilor, intr-o noua emisiune care demonstreaza ca romanul stie tot si are raspuns la orice intrebare, chiar si atunci cand nu are idee despre ce e vorba. Oricine poate deveni actor fara voie, subiect al interviurilor cu intrebari capcana, marca Viorel Gaita.

Vedeta va juca farse politicienilor si VIP-urilor autohtone, pentru a va arata cat simt al umorului mai au acestia, cat de departe sunt dispusi sa mearga si cum stiu (sau nu) sa scape cu basma curata.

Nimic nu e mai amuzant decat spectacolul strazii, in “Romania lui Gaita”, din 16 ianuarie, la ora 21.30, numai la Prima TV.
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) Empty
MesajSubiect: Re: Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :))   Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 6:52 am

abia astept!!! ioi ma intreb ce o zice claudia dak o intreaba cv>Razz
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) Empty
MesajSubiect: Re: Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :))   Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:41 am

suna interesant:))ma rog asa putin superficial,da cand o fost premiera,in 2008..ca santem pe picior de 2010 deci nu prea cred ca mai e difuzata :hah:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) Empty
MesajSubiect: Re: Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :))   Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :)) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Romania lui Gaita-O noua emisiune plina de pasiune :))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Viva La Bam-O alta emisiune pe care eu una o ador

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: