No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Empty
MesajSubiect: Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!   Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 4:08 am

Gen: Divertisment
Durata: 20 minute
Avertizare CNA: 16
Vizualizeaza video promo Strutter

„Dacă videoclipurile ar fi fost clădiri, „Strutter” ar fi fost o toaletă publică – arhi plină şi mereu în dezordine” .... cam asta este „umila” părere a lui Mike Strutter (41de ani), gazda celui mai „ieftin” şi „murdar” show de pe sticlă.

Strutter vine la MTV să ne prezinte propria lui viziune despre videoclipurile din toate colţurile lumii, despre artiştii care apar pe sticla, şi, ce mai, cam despre tot ce mişcă pe sticlă.

El comentează tot, orice, tot ce îi trece prin cap, tot ce simte.

Cam care credeţi că ar fi filosofia lui? Păi ar suna cam aşa: „Urăsc lumea şi tot ce este în ea!

Lunea si miercurea, de la 23:30
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Empty
MesajSubiect: Re: Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!   Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 6:58 am

il adorr pe porcu ala imputit! =))

seamana cu mina la faza El comentează tot, orice, tot ce îi trece prin cap, tot ce simte.
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Empty
MesajSubiect: Re: Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!   Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 9:27 am

Off-topic: deci vad ca am reusit sa-mi fac nu o imagine prea placuta in fata voastra =)) i mean ce??? tot ce ii rau se aseamana cu mine? O.O

On-topic: oaaaaaiii....si mie imi place mult! ii chiar amuzant mai ales cand face reclame la prostii inventate de el si asa =)) plus ca ii chiar nebun omu ala =))
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Empty
MesajSubiect: Re: Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!   Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 10:03 am

nu mina spuneam ca tu esti directa fara sentimente cand zici ceva despre cineva si ii zici in fata!! that's ma girl =))
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Empty
MesajSubiect: Re: Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!   Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:39 am

i never ever seen this Smile)si nici nu ma prea rpind despre ce e vorba
Sus In jos
Continut sponsorizat





Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! Empty
MesajSubiect: Re: Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!   Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Una dintre emisiunile mele preferate-Strutter!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Materiile preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: