No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Wrestling TNA

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 3:28 am

Miercuri de la 00:00, Duminica de la 00:00

Durata: 2 ore

Cea mai spectaculoasă manifestare a divertismentului sportiv vine la MTV! Super-atleţi ca AJ Styles, care sfidează legile gravitaţiei, mega-femei precum Awesome Kong, gata să calce oricând în picioare bărbaţii, monştrii ca Abyss pentru care durerea e un hobby sau medaliatul olimpic Kurt Angle, sunt doar câteva dintre vedetele wresling invitate, săptămână de săptămână, să facă show la MTV.

Cireaşa de pe tort o reprezintă legendarul Sting, omul ce ar putea trăi doar din drepturile de marcă înregistrată pe care le primeşte anual de la tizul său din lumea muzicii, căruia i-a împrumutat dreptul de a folosi numele de Sting.
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Wrestling TNA 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 7:01 am

ador wreslingul ba chiar il practic pe varumeo ... si miru pe toata lumea Razz desi nu m-am mai uitat de asta vara Sad
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 9:22 am

Off-topic:OMG! chiar sunt cunoscuta ca cea mai violenta fata din clasa? =)) atunci sa-mi modific la despre mine si sa zic ca sunt si violenta daca asta crede lumea =))

On-Topic:si eu ador wrestlingul....si ok il si practic cu baietii numa sa indraneasca sa se atinga de mine ca nu raman fara o coasta rupta cel putin....desi cu astia de la TNA nu sunt asa de obisnuita ca si cu cei de la sport.ro C.M. Punk si Edge [preferatii mei] sau Under Taker etc :X:X:X:X la care ma uitam in fiecare noapte in vacanta
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Wrestling TNA Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeDum Ian 11, 2009 2:07 pm

pot sa spun ca idolatrizez wrestlingul si visul meu e sa ma duc la un show live dar tna-ul nu mi se pare prea grozav!prefer raw si smackdown....preferatul meu este c.m. punk nu doar pentru felul in care arata(bunocu) ci si ceea ce face iar imediat dupa el evident ca este jeff hardy un nebun si jumatate care la ora actuala este cel mai iubit campion mondial si au dreptate fiindca felul lui de a fi este pur si simplu el! 👅
Sus In jos
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Wrestling TNA 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeSam Ian 17, 2009 4:13 am

ii prea tarziu Crying or Very sad u ma lasa mami Razz
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Wrestling TNA Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 5:20 am

am aflat de un nou show cum s-ar spune.."no mercy" e tot ceva de wrestling si ii super vati prins si voi de ce se numeste asa nu? :hah:
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop
Loli-pop


feminin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 29
Localizare : Arad
Nerespectarea regulilor : Wrestling TNA Mltwlw
Data de inscriere : 14/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeLun Feb 02, 2009 2:00 pm

si eu sunt pentru wresling il ador Very Happy
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Wrestling TNA Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:14 am

jeff a iesit din companie,punk( sotumeo:))) nu ai are centura,edge e inca accidentat-fiindca nu pre apare prin peisaj,umaga a murit-ha halam blestemat ca so luat de punk :hah: ,cam astea ar fi vestile cele mai importante,nu mam prea uitat in ultimul timp,mam luat cu discovery si nat.geo da o sa incep sa ma uit si sa strig prin casa hai punk,gooo to sleeeep.Asa si sa va zic in direct ca orice lucrur ati zice rau despre punk nu ma atinge,stiu ca e cam cu nasul pe sus ca el nu fumeaza,nu bea ,nu se dorgheaza,nu ia medicamente,si logic ca are dreptuil sa se laude cu asa ceva,il respect foarte mult fiiindca nu multi au vointa sa se abtina,mai ales ca wrestler profesionist-de la medicamente si dorgurimsi degeaba il hiuduieste lumea pentru ce zice fiindca tot el are dreptate si doar incerca sa deie in exemplu mai bun noii generatii si il resprect si admir pentru asta,cine e cu mine? Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Wrestling TNA Empty
MesajSubiect: Re: Wrestling TNA   Wrestling TNA I_icon_minitime

Sus In jos
 
Wrestling TNA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Wrestling

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: