No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My Super Sweet 16

In jos 
+2
Buburuza.
crunkandcrush
6 participanți
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeJoi Ian 08, 2009 2:14 pm

Luni de la 20:00, Marti de la 12:00, Miercuri de la 12:00, Joi de la 20:00, Vineri de la 00:00, Sambata de la 00:00
Gen: Divertisment
Durata: 30 minute
Avertizare CNA: AP

Te-ai gândit cum ţi-ar plăcea să arate petrecerea ta la 16 ani?

Ai vrea un super party, în cele mai trendy locuri?

Ai vrea să fii numai TU în centrul atenţiei? Ultimul model al unei maşini de lux ar fi cadoul ideal pentru tine? Atunci inspiră-te de la noi!

Noi îţi arătăm ce înseamna un party adevărat! Intră în culisele celor mai tari petreceri din Statele Unite, unde puştii de 16 ani fac legea! Ei organizează tot, se îmbracă, se dezbracă, comandă caviar şi îşi fac cadouri de sute de mii de dolari. Şi asta pe banii părinţilor! Că doar odată împlineşti 16 ani! Happy 16 numai la MTV!
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 3:10 am

OMG! ador sa ma uit la porcariile astea =)) mor de ras cand ii vad pe aia cum se impacienteza ca nu-i vine rochia sau ca or primit un BMW in loc de Porsche sau nu stiu ce =)) damn...cum ii sa ai atati bani? =))
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 4:42 am

=)))))


da si noi oamenii simpli
mergem la sc si de abia asteptam cornul si laptele
sau sa fie ziua cuiva sa primim suuc si ciocolata=)))))))))))))))))))))))
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : My Super Sweet 16 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 6:51 am

aha ! =))))))))))))))))))



sa merem noi acolo , romanii cu caruta ... >>>> o nu mi-o venit unchiu din italia cu rochia aia furata de la pariso hilton !!! =)) lol ma lasi Razz adorr emisiunea rabbit
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop
descendent_kid


feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 27
Localizare : in my world..
Karma : 9
Data de inscriere : 21/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeDum Ian 25, 2009 12:56 pm

wow...ce nasda sa am si eu asa petrecerea de 16 ani ar fi sooper..dar eu mas alege cred ca tema rock..sau o formatie rock Very Happy
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop
Loli-pop


feminin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 29
Localizare : Arad
Nerespectarea regulilor : My Super Sweet 16 Mltwlw
Data de inscriere : 14/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeLun Feb 02, 2009 2:04 pm

alea da fete si baieti norocosi , vreau sa fiu in locul lor
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : My Super Sweet 16 Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:03 am

Loli-pop a scris:
alea da fete si baieti norocosi , vreau sa fiu in locul lor

sincer nu as vrea,deloc,se vede cat pot fi de superficiali si sunt dea dreptul enervanit,un om care are totusi putina logica pot observa cat de groaznic ar fi sa fi atat de fals cum sunt ei.Adica numa ganditiva la ce se gandesc ei:sa fie cea mai tare petrecere,sa fie plina de vdete,etc..-se enerveaza de nu le iese ceva cum vor ei dand dovada de un caracter cat se poate de infantil si daca la ei tot ce conteaza in viata e cat de important esti si cat de polular/a e clar,cum am spus superficial..deci in locul tau loli mas gandi mai bine cand as zice ca as vrea sa fiu in papucii lor Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





My Super Sweet 16 Empty
MesajSubiect: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 I_icon_minitime

Sus In jos
 
My Super Sweet 16
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Super Junior

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: