No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Exiled

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Exiled Empty
MesajSubiect: Exiled   Exiled I_icon_minitimeJoi Ian 08, 2009 2:12 pm

Duminica de la 00:00

MTV iniţiază puştii „Exiled”! Sâmbătă 13 decembrie, de la ora 19:00, MTV iniţiază puştii „Exiled”. Copiii de bani gata, serbaţi la „My Super Sweet 16”, vor experimenta poveşti noi de viaţă, care îi vor marca cu siguranţă.

MTV face un „Launch Special” al acestor poveşti. Puştii „Sweet 16” vor afla, pe pielea lor, ce au avut şi ce au pierdut. Dacă „My Super Sweet 16” le oferea petreceri grandioase, maşini de lux, ţinute de marcă şi invitaţi aleşi pe sprânceană, „Exiled” le arată o faţă ceva mai...„rustică” a vieţii.

Părinţii nu se mai descurca cu mult prea răsfăţaţii „Sweet 16”-eri, aşa că se lasă pe mâna MTV, care îi trimite pe aceştia în cele mai îndepărtate şi „exotice” destinaţii din lumea a treia. Aici, ei vor învăţa să locuiască în case de paie sau excremente de vacă, vor renunţa la lux şi se vor pune serios pe treabă.

Triburile din Brazilia, îngrijitorii de reni din îndepărtata Norvegie sau agricultorii din exotica Thailanda sunt doar câţiva dintre cei care îi vor ajuta pe puşti să se integreze în această nouă viaţă.
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Exiled Empty
MesajSubiect: Re: Exiled   Exiled I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 3:27 am

oh yeah...nu am vazut prea multe episoade din "Exiled" desi chiar cate am vazut mi-au placut...avand in vedere ca ma uit mult la "My Super Sweet 16" si ii stiu cam pe toti de acolo mi s-a parut foarte ciudat si chiar amuzant sa-i vad prin triburi,de la masini luxoase la calaritul elefantilor si chestii din astea =))
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Exiled 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Exiled Empty
MesajSubiect: Re: Exiled   Exiled I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 7:02 am

ete nah ... io nu ma pot uita la miezul noptii ca voi la televizor k io la ora aia ma uit pe ecranu viselor Razz yuk ce siropos o fost!
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop
Loli-pop


feminin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 29
Localizare : Arad
Nerespectarea regulilor : Exiled Mltwlw
Data de inscriere : 14/01/2009

Exiled Empty
MesajSubiect: Re: Exiled   Exiled I_icon_minitimeLun Feb 02, 2009 2:10 pm

imi place dar imi e mila de bieti copiii
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Exiled Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Exiled Empty
MesajSubiect: Re: Exiled   Exiled I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:43 am

Loli-pop a scris:
imi place dar imi e mila de bieti copiii

mila pentru rasfatatii aia,sau mila pentru copiii din locurile in care sunt trimisi?daca ii mila pentru aia bogati wtf,merita mult mai mult de atat.nu am vazut prea multe episoade fiindca e destul de tarziu dar se comporta ca niste razgaiati cu norma intreaga 🇳🇴 ..si de aceea apreciez emisiunea fiindca le demonstreaza cat de norocosi sunt ca poseda acele lucruri de care alti copii nici macar nu auauzit,de exemplu:mobilul,sau lucruri ordinare precum mancarea.Cati copii nu mor de foame pe cand ei fac mofturi ?sau o casa,sunt lucruri pe care toti care sunt atat de ingmfati ar avea ce sa invete de la emiosiune,cred ca suntem printre cei mai norocosi ca utem manca ,sa ne uitam la tv..etc..deci in concluzie aprecezie emisiunea pentru ce incearca sa dezvolte si explice si cred ca atinge intrun snumit punct coarda sensibila a razgaiatilor Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Exiled Empty
MesajSubiect: Re: Exiled   Exiled I_icon_minitime

Sus In jos
 
Exiled
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: