No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce stil preferi?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Ce stil preferi? Empty
MesajSubiect: Ce stil preferi?   Ce stil preferi? I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 6:47 am

so...care este stilul care va caracterizeaza cel mai mult? elegant? sport? casual? etc...

eu merg pe my own style...adica am o tenta de rock si emo [daca rock se poate caracteriza ca si un stil :hah: ] si imi place sa-mi iau tot timpul haine in care ma simt comoda si care ma fac increzatoare cand le port...stilul sport il urasc de aceea n-o sa ma vedeti vreodata umbland pe strada cu pantaloni de trening -_-' iar stilul elegant la fel..
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
demi_demmi
Blues
Blues
demi_demmi


feminin Numarul mesajelor : 140
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/01/2009

Ce stil preferi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce stil preferi?   Ce stil preferi? I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:25 am

stilul pe care il adopt eu e undeva intre sport si casual...mai mult am tenta catre sport. Emo nu imi place sa ma imbrac pentru ca atunci m-ar striga lumea pe strada "emo" si nu imi place...Iar stilul acela fosrte ciudat "goth" e super fain, dar sunt foarte rare hainele pentru acest stil, plus ca daca tata m-ar vedea imbracata goth, m-ar da afara din casa :hah: imi place sa si combin putin stilurile... de exemplu: o pereche de bocanci combinati cu o pereche de pantaloni negrii si cu un tricou inchis la culoare sau colorat intr-o culoare puternica si cu un hanorac sau o bluza cu fermoar de culoare alba....cu costumatia asta trec perfect peste ziua si primesc o gramada de "ce fain iti sta" sau "ce fain te-ai imbracat"...
Asta ar fi stilul meu...prefer sa-i spun "casual-spots" iar daca vreti sa-l adoptati, nu ma supar deloc Smile
Sus In jos
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global
Shagrath.


Numarul mesajelor : 231
Karma : 2
Data de inscriere : 06/01/2009

Ce stil preferi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce stil preferi?   Ce stil preferi? I_icon_minitimeLun Ian 26, 2009 5:54 am

Uhm, eu am un stil propriu, care nu il pot definii 🇭🇲 Ceva intre punk si emo Very Happy.
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Ce stil preferi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce stil preferi?   Ce stil preferi? I_icon_minitimeMier Ian 28, 2009 1:47 pm

aaaaaa


paii nu stiu :hah: :hah: :hah:

port ce-mi place (odata am mers cu bluza de pijama la scoala :hah: )
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Ce stil preferi? Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Ce stil preferi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce stil preferi?   Ce stil preferi? I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 10:38 am

probabil ma apropii mai mult de punk/emo de fapt emo da nui chiar cu intentie i mean hainele lor sunt superbe,in rest rock on ,dar imi place destul de mult stilul "gothic lolita",dar pentru a adopta acest stil in romania mai ales,ai nevoide de mult curaj si atitudine-si sa fi evident pregatita sa fi hulita,batjocorita,injurata,subestimata,devalorificata etc..so..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce stil preferi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce stil preferi?   Ce stil preferi? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce stil preferi?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Girls Stuff-
Mergi direct la: