No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Placa de par

In jos 
+3
music4ever
Shagrath.
Buburuza.
7 participanți
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeVin Ian 23, 2009 1:05 pm

folositi placa de intins parul? cat de des o folositi? sunteti de acord ca placa de intins parul chiar il arde?

eu inca nu am placa desi am sa-mi iau [yeah right...cand o sa-mi strang bani destui :hah: ] de intins m-am intins cred ca doar de vreo 4 ori in viata mea...desi cu parul meu fooooooarte cret nu orice placa ii poate face fata :hah: m-am dus odata la coafor si mi la-m intins acolo si ce pot zice? arata destul de dragut si normal...nu sunt chiar de parere ca placa arde parul chiar asa de tare dar eh...exista unele care chiar fac asta si altele mai performante care il si protejeaza si etc...
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global
Shagrath.


Numarul mesajelor : 231
Karma : 2
Data de inscriere : 06/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 3:32 am

Ah, si eu vreau sa imi iau. Dar comunistul de tata zice ca arde parul, ca aia de la coafor habar n`are ce-i cu viata ei & shit like that. Mama nu zice nimic, ea zice ca nu o intereseaza si ca pot sa`mi iau :hah: Dar stiu ce urmeaza dup`aia :-j
Eu cred ca il arde putiiiin, dar exista atatea balsame, creme & shit like that pt par ... I mean .. wtf? Doara nu mai suntem in epoca de piatra :hah:
Sus In jos
music4ever
Hip Hop
Hip Hop
music4ever


Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 8:37 am

nu mi-am intins nicoidata parul desi sunt curioasa cum mi-ar sta....parintii mei(in special mama mea) nu e de acord sa imi intind parul pentru ca mi-l ard....
Sus In jos
demi_demmi
Blues
Blues
demi_demmi


feminin Numarul mesajelor : 140
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:17 am

eu mi-am intins de 3 sau 4 ori parul(asta inainte sa se marite sora mea, care avea placa...) si mi-a stat foarte fain^__^ acum ca am freza ca Demi Lovato, parca sunt ea.... :hah:
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop
descendent_kid


feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 27
Localizare : in my world..
Karma : 9
Data de inscriere : 21/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 1:20 pm

wow...miam intins paru si imi place cum imi sta pacat ca nu am placa...vreau sa imi cumpar(desi asta nu stiu cand se va intampla...sper ca repede) Very Happy
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeMier Ian 28, 2009 1:53 pm

paai am placa si depinde de marca placii daca arde parul sau nu
cele mai bune sunt de la rowenta si remington

nu imi intind parul decat de vreo 3-5 ori pe an :hah: desi am o placa foarte buna(hai sa fac reclama) care nu iti arde parul si ii poti regla temperatura dupa timpul de par
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : Placa de par Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 10:35 am

da am placa de mult chair,da amu mil las cret-ca mam plictisit de intins ce mama:))
Sus In jos
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global
Shagrath.


Numarul mesajelor : 231
Karma : 2
Data de inscriere : 06/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 11:18 am

^ IDEM! am luat-o acuma un an : )) dar nu ma mai intind acuma...ca e foarte stresant...adica daca vreau sa-mi stea intins...trebuie sa mi-l fac in fiecare zi si sunt foarte chefless Razz
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitimeSam Ian 23, 2010 8:44 am

oo gz oana Razz eu mi-am luat o noua placa surely mai scumpa si mai buna Razz
iar acum am in dulap 2 placi pe care nu le folosesc :x Razz
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Placa de par Empty
MesajSubiect: Re: Placa de par   Placa de par I_icon_minitime

Sus In jos
 
Placa de par
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Girls Stuff-
Mergi direct la: