No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O moarte perfecta (a perfect death)

In jos 
+5
~Aya~
crunkandcrush
music4ever
Buburuza.
NeoAnonim.
9 participanți
AutorMesaj
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeLun Ian 19, 2009 9:50 am

O moarte perfecta...

Dah...dupa cum spune si titlul pot sa va spun ca e un fel e comedie neagra dar mai mult apartinand dramelor....acum voi pune doar personajele si imediat dupa cateva pareri prima parte la care lucrez...soo incepem! cat

Shin el este personajul principal...
O moarte perfecta (a perfect death) Shin

Ayumi este fata care ii va "fura" mintile lui Shin si il va face sa faca lucruri neobisnuite pentru el....
O moarte perfecta (a perfect death) Ayumicareramane

Familiile lor si incepem cu cea a lui Shin
Mama=Yoko
O moarte perfecta (a perfect death) Yoko-mamalushin
Tata=Kaitou
O moarte perfecta (a perfect death) Kaitou
Bunicul=Aizawa
O moarte perfecta (a perfect death) Bunicu

Familia lui Ayumi....
Mama=Mizuki
O moarte perfecta (a perfect death) Mizukimamaluayumi
Tata=Shun
O moarte perfecta (a perfect death) Shun
Surorile gemene=Kyoko&Akate
O moarte perfecta (a perfect death) Gemenelede13ani

Prieteni:
Shin's friends:
-Shuichi
O moarte perfecta (a perfect death) Shuichi
-Mogi
O moarte perfecta (a perfect death) Mogi
-Nakatsu
O moarte perfecta (a perfect death) Nakatsu

Ayumi's friends:
-Akary-cea mai buna prietena a lui Ayumi
O moarte perfecta (a perfect death) Fata
-Kaname
O moarte perfecta (a perfect death) Kaname
-Ella
O moarte perfecta (a perfect death) Ellacareramane

Profesoare principale:
-Rin-este foarte glumeata
O moarte perfecta (a perfect death) Teacher
-Tessa:mereu rea si drastica dar la nevoie o adevarata eroina
O moarte perfecta (a perfect death) Tessa
-Mitsue:profesoara de psihologie care va avea un rol"vital"
O moarte perfecta (a perfect death) Newmitsue

cam atat...cand vor aparea personaje noi in timpul ficului le voi posta deci astept areri despre personaje pentru a incepe ficul....
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeLun Ian 19, 2009 9:58 am

daaaamn O_O hai ca deha nu mai pot...pune o data fic-ul ala mai O_O personajele mi se par dragute in afara de Nakatsu si Akari :hah: si bunicul lu Shin ma sperie tare rau O_O =)) da nu conteaza...pune prima parte ca mor de rabdare...stiu ca tu scrii fain, am incredere in tine Wink
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMar Ian 20, 2009 8:15 am

Si aici aveti prima parte din ficul meu sper sa va placa....

A perfect death
Actul 1

Suna ceasul:
Trrrrrr trrrr trrrr!
Yoko:trezestete lenesule! shin... shin... iar intarzii la scoala(de fapt ce ma mir profesoara de romana nici nu cred ca stie cum arati).Hai e fara 20...in 5 minute sa te trezesti..
Shin:Da bine bine...imediat mai juma de ora'...
Yoko:Nu acum trezestete trezestete!trezestete!

Shin:bine bine gata uite!sant treaz...ma duc la baie...(doamne parintii)
Totul bine pana acum nu?..ei bine insa voi nu stiti ca acest baiat ascunde un secret care ii intuneca gandirea la fiecare pas...Totul incepe asa...Se intampla acum un an...un cuplu forte fericit care pareau ca se iubesc mai mult decat relatau ochii lor.Fata cu parul roz inalta,de 17 ani cu ochi cuprinzaori si piele sidefie iar el el era Shin avea doar 15 ani.Dar asta e ei se iubeau si parea ca nimic nu ii vor desparti niciodata...Intr-o zi se intampla ca fata sa iasa afara cu un alt baiat iar peste cateva ore ii dadu lui Shi vestea.Ea nu mai putea continua o relatie cu un baiat de 15 ani si ar fi mai bine...
Ashia:hey tiam spus pur si simplu nu pot nu pot imi pare rau Shin..
Shin:iti pare rau nu?nu te-ai gandit nu?asta era planul tau sigur sa iti bati joc de mine!Ashia de ce?de ce?
Ashia:nu exista un de ce...e simplu doar un adio..te rog nu ma uri pentru asta vei vedea ca va fi mai bine
Shin:nu te rog...vreau...vreau sa imi explici de ce?exista un motiv stiu sigur vreau sa il stiu
Ashia:nu te rog nu imi ingreuna situatia doar adio..bine vei vedea ca va fi mai bine...
Shin:nu stai nu te rog nu...Crying or Very sad Crying or Very sad..ashiaaaa
In aceea noapte Shi nu a putut dormi deloc..ura ii cuprinse toate actiunile si gandirea iar acum se gandea cum sa se razbune.Si a pus la cale "crima" era perfect nimeni si nimic nu va afla era secretul lui..durerea transformata in ura de aceea fata Ashia.Merse in cimitir unde sapa o groapa si puse o cruce cu numele ei pe ea si inca alte caractere:"Ashia fata care va arde in focul iadului pentru distrugerea sperantelor si a absolut tot ce-i pe lumea mai bun".Dupa aceea lua cu el un sac,un sac practic scos din gunoi.Intra la ea pe fereastra si o leaga bine adormind-o fiindca putea sa obtina usor somnifere fiindca mama lui era doctor si...Apoi in linistea apasatore a noptii a comis-o.Cu un cutit strapuns drept in inima ei..acolo langa groapa si cu lacrimi amare se pierde in proprile-si vorbe.Dar nu exista alta rezolvare.Isi aminteste ultimele ei cuvinte..."nu te rog nu imi ingreuna situatia doar adio..bine vei vedea ca va fi mai bine...".Pleaca acasa turmentat si iar se intoarce si iar pleaca toata noaptea.Nu i vine sa creada ca a facut-o.
Marti dimineata:
Yoko:Shin scoalate iar intarzii te rog scoalate...!Shin!Shin!haide scolate!
Shin:bine imediat imediat te rog...
Yoko:nu aceeasi poveste hai pana nu vin cu ligheanu sa te racoresc.
Shin:bine gata is treaz!bine?!
Yoko:Shin cum iti...Shin? Shin? ce ai patit Shiiiiiin...Kaaaaaitouuuuu cheama salvarea
Kautou:ce a patit?sigur nu se preface?!!(si il zguduie zdravan)
Yoko:nu nu cheama odata salvarea ca ma enervezi nu vezi ca a patit ceva?
Kaitou:bine ca de obicei dimineata...(printre dinti) o acritura
Yoko:ce-ai spus?nu am timp de cearta acum te rog moareeeee...
La spital Shin se scoala buimacit iar parintii ingrijorati il asalteaza cu intrebari.dupa ce a scapat de ei aprinde televizorul...
Reporterita tv:Astazi am gasit cadavrul fetei disparute aseara Ashia Mizuno.Se pare ca a fost omorata si ingropata la marginea paralui.Cadavrul prezenta o rana pana in inima de circa 15cm iar cauza se pare ca afost un cutit...Parintii sunt disperati...politia nu stie unde sa mai caute fiindca nu au nci o pista sunt multe intrebari fara raspuns,toti vor a afle adevarul...etc...
Shin:Am facutoooo! nu nu nu nu se poate chiar am facut-o!de ce Doamne de ce!nuuuuuu....

poza cu Ashia...
O moarte perfecta (a perfect death) Primaluiiubiresidezamagireashia
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMar Ian 20, 2009 9:21 am

oh yeah...sakura din naruto :hah: ok...inceputu ii chiar fain...mi se pare ca ai exagerat un pic cu crima doar pentru ea l-a parasit...dar damn multi fac multe fara sa vrea 🇳🇴 ai cateva greseli gramaticale dar asta nu-i o problema...abia astept sa postezi noul capitol sa vedem ce sa ami intampla surely
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
music4ever
Hip Hop
Hip Hop
music4ever


Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMier Ian 21, 2009 6:44 am

imi place foarte mult......ii super faina povestea.....nu am ce comenta in privinta ei....astept cu nerabdare urmatorul capitol..... Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 2:20 pm

unele sersonaje ma cam sperie in felul cum arata :hah:

povestea e super ok


Ultima editare efectuata de catre crunkandcrush in Vin Ian 30, 2009 7:50 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
~Aya~
Dance
Dance
~Aya~


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 21/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeVin Ian 23, 2009 6:10 am

super! imi place! uh.. o poveste dasta nu am ami citit eu de mult :>.<:
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeVin Ian 23, 2009 6:14 am

hai cxa la toata lumea le place fi-ul tau...pune si tu continuarea si nu ne mai tine in suspans Wink
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
demi_demmi
Blues
Blues
demi_demmi


feminin Numarul mesajelor : 140
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeVin Ian 23, 2009 9:30 am

Ii faina povestea Wink Sa o continui....is curioasa ce mei face Shin, dupa ce se afla ca el o omorat-o pe Ashia....Sa pui mai repede continuarea....
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop
descendent_kid


feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 27
Localizare : in my world..
Karma : 9
Data de inscriere : 21/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 11:40 am

wow...nu stiam ca am o sora asa de desteapata....faina povestea
Sus In jos
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 12:05 pm

ii sinistra dar faina ... abia astept continuarea
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 2:18 pm

mam cam impotmolit la a doua parte a ficului fiindca nu am avut timp chiar deloc sa o fac dar promit ca in cateva zile o veti avea o am deja in minte mai imi trebuie doar sa o asez pe foaie Very Happy
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeVin Ian 30, 2009 7:50 am

haide continua povestea odata ca sunt foarte curioasa waiting
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeSam Feb 21, 2009 3:58 am

pai vedeti am terminat a doua parte dar cum mi sa reinstalat windowsu am pierduti!s**t dar noah o sa o scriu din nou ca mai imi amintesc cate ceva deci se va amana un pic...pe langa sunt foarte ocupata!
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:10 am

Chiar imi pare rau de double-post dar neah...deci ma gandeam sa astept pana maine numa ca ma roade curiozitatea sa stiu ce parere aveti despre actul doi so..enjoy it! Wink

Actul 2

Dupa cum va spuneam Shin a aflat ca el a fost sinistrul ucigas al Ashiei,iar toata noaptea statu pe ganduri cum a reusit o crima perfecta.Sa fi fost ura,gelozia,dorinta si setea de crima sau...sau..RAUL INTRUCHIPAT.Tot ce va pot spune e ca Shin a inebunit dupa acea scena groaznica ce ii marcase viata intr-un mod incredibil de rau si la acaparat complet!La schimbat pentru totdeauna!A stat la un spital de nebuni nu va spun tot ce a facut acolo...banalitati..dar pot sa va spun ca gandirea lui si actiunile devenisera obisnuite normale ca ale unui baiat de 15 acum 16 ani.Si asa ajungem la ziua de azi.
Dupa cum vam spus el se pregatea de scoala.Se imbraca se spala...etc..ajunge la scoala unde este acaparat de prietenii sai...
Shuichi:-oooo!Uitati cine este aici chiar Shin...SHIN cel care ne-a lasat BALTA aseara!Man cum ai putut face asta!?
Shin:-Imi pare sincer rau da mama...m-a obligat sa ma pun pe teme si noah...stiiiiii tu cum e daca nu ascult nu mai primesc bani de buzunar
Shuichi:-Bine,lasa eu sun un bun prieten si iert sigur iert...Oooo stai am fost Mogi da-mi o palama daca mai fac asta!Razz
Mogi:-Hmmm ce vrei sa spui?ca eu tot timpul sun bunul samaritean?!
Shin&Shuichi:-Daaaa!Ha:))Ha:))
Nakatsu:-Gata...lasati-l auziti stiti noua barfa?
Shin:-Ce?
Nakatsu:-Avem o colega noua cica ii zice Ayumi da am auzit ca ii o bunaciune de fata de n-ai habar...
Shin&Mogi&Shuichi:Daaaaaa?!
Shuichi:-Ei bine baieti eu ma duc la vanat!bye all
Shin:Unde meri mah?
Shuchi:-Avem o colega nou nu iti trece nimic prin minte?Ma duc sa ii arat imprejurimile nu?!Trebuie sa fii politicos
Shin:-Hai bine dute...
Mogi:-Revenind la lucruri cu adevarat interesante ati auzit de aceea crima de amu 2 seri?
Shin:Ce crima?!Hai Mogi nu te mai uita la stiri ca dauneaza grav sanatatii tale psihice deasemenea forte slabe
Mogi:-Ce vrei sa spui?
Shin:-Hai lasa hai la cantina...
Cum mergeau ei spre cantina buffff Shin da nas in nas cu..Ayumi noua lui colega
Ayumi:-Imi..imi..imi pa..pare rau!
Shin:-Ai face bine sa iti para uitate si tu pe unde mergi ai grija data viitoare.
Ayumi:-Heiii mi-am cerut scuze nu trebuie amu sa fi asa de porc!!!
Shin:Poftim?Cum mi-ai spus?
Ayumi:Porc...ooo stai nu se potriveste ce zici de magar?!Hmm suna mult mult mai bine
Shin:Mogi ai vazut asta?M-a injurat
Mogi:Da bine bine regele scolii pune-o sa se puie in genunchi
Nakatsu:-Deci ati cunoscuto pe eleva cea noua nu?
Shin:-Ce asta-i bunaciunea ta de fata?Impiedicata asta...ma lasi...
Dar nu e timp de vorba fiindca in cateva secunde se aude clopotelul si ei fug in clasa.In clasa ii asteapta directorul pentru a le prezenta noua colega Ayumi si deasemenea de a-i pedepsii pe toti fiindca au chiulit vineri.Dupa ce toate prezentarile au fost facute Ayumi ia loc iar Shin se uita la ea ca la felul 14 mirandu-se si injurand in sine,dar apoi isi aminteste de spusele lui Mogi si incepu sa se gandeasca la aceea crima despre care el stia atat de bine...fiindca...el o comise!

P.S.:Imi pare rau pentru greselile gramaticale and stuff daca sunt si e cam scurt dar actul 3 va incepe cu altceva(nu va spun) si nu puteam sa scriu in actul doi ce urma fiindca e cal tot actul 39sper ca ati inteles).Si astept criticile si parerile voastre Very Happy
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop
descendent_kid


feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 27
Localizare : in my world..
Karma : 9
Data de inscriere : 21/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeLun Mar 02, 2009 6:14 am

aha...sooper asctul 2 ii la fel de fain ca actu 1....sooper imi place Very Happy
Sus In jos
music4ever
Hip Hop
Hip Hop
music4ever


Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeLun Mar 02, 2009 9:27 am

ce soooper este actul 2...imi place foarte mult....la fel de mult ca si actul unu cu crima
astept cu nerabdare actul 3...ma tii in suspans...
tine-o tot asa ok Smile
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMar Mar 03, 2009 6:23 am

well imi pace desi am cateva observatii
la care vreau sa-ti atrag atentia..in primul rand
stim ca tu povestesti desi nu mai atrage atentia asupra ta
vreau sa zic nu mai folosi in descriere "cum va spuneam" "sa nu va mai zic" sau "sa revenim"
si chestii de genul acesta...nu dau bine intr-un fic Very Happy
si o alta atentie pe care vreau sa ti-o atrag este sa alegi mai bine cuvintele
i mean te rog nu mai folosi "amu" si alte cuvinte din acestea pentru ca nici acestea
nu dau bine intr-o descriere, poveste, fic etc...sa te fi auzit
profu de romana cu ele :hah:
in rest numai bine si sper sa tii cont de sfaturile mele
si sa continui fiindca sunt curioasa e se va intampla cu ei doi Very Happy
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMier Mar 04, 2009 8:22 am

ok am inteles..e mai usor pentru mine sa folosesc amu decat acum in plus cred ca in partea aceea in care am folosit amu vorbea un personaj daca nu ma insel right whatever mersi pentru sfaturi si pentru aprecieri
Sus In jos
Loli-pop
Pop
Pop
Loli-pop


feminin Numarul mesajelor : 88
Varsta : 29
Localizare : Arad
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 14/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMier Noi 25, 2009 9:12 am

k...ii faina imi place mult......si astept capitol 3.... ok
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeMier Noi 25, 2009 9:43 am

da de unde nu am mia reluat ficul de mult poate mai am ceva scris prin comp trebuie sa mauit pana atunci sar putea sa il inchid:(
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeVin Noi 27, 2009 2:24 am

omg nu mai scrii? Sad si era asa de dragut ^^ btw inchide-l pana o sa mai scrii din nou
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : O moarte perfecta (a perfect death) Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitimeVin Noi 27, 2009 4:01 am

ok done that:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





O moarte perfecta (a perfect death) Empty
MesajSubiect: Re: O moarte perfecta (a perfect death)   O moarte perfecta (a perfect death) I_icon_minitime

Sus In jos
 
O moarte perfecta (a perfect death)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Moarte si Iubire
» Locul perfect pentru o vacanta de vis
» Cronica Iron Maiden - A Matter Of Life And Death

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Zona de creatie :: Fan-fic-
Mergi direct la: