No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Empty
MesajSubiect: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? I_icon_minitimeDum Ian 18, 2009 5:39 am

deci aici e vorba de cel mai tembel lucru si irational pe care l-ai crezut vreodata....

deci incep eu sa vad cine ma intrece Wink

era o zi de vara si eu ma jucam cu prietenele(aveam vreo 10 ani) si am deschis un subiect despre bronzul artificial si soare si chestii deastea...si vorbeam noi vorbeam iar soramea a plecat cu nico, prietena mea la magazin...si am ramas cu cealalta fata casilde....si ea ma intrebat cate alunite am...ok am zis nush amu in jur de 20 si ea o zis k de la alunite poti face cancer si eu ca proasta am crezuto Surprised !nu intrebati si dupaai mam dus la mami si am intrebato...stupid me...

deci acu' voi...
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Empty
MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? I_icon_minitimeMier Ian 21, 2009 12:53 pm

cand eram mai mica...povesteau ai mei nu cu intentie de rau si foarte bine intentionati dorind sa fiu vesele ca Mos Craciun intra pe geam la mine si imi lasa cadouri...damn is seara mi-o fost frica sa dorm singura si am dormit cu ai mei ca sa nu intre asa zisul Mos Craciun la mine pe geam :hah:
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
Shagrath.
Moderator Global
Moderator Global
Shagrath.


Numarul mesajelor : 231
Karma : 2
Data de inscriere : 06/01/2009

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Empty
MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 7:14 am

Cea mai penibila chestie pe care am crezut-o e ca poti muri daca iti rozi unghiile.
Aveam 6 ani, wtf? :hah:
Sus In jos
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Empty
MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 8:06 am

cand eram in clasa a 3-a tati mi-a spus ca daca nu iti faci temele ramai repetent :hah: :hah: si eu am inceput sa plang(a fost ultima data cad tati m-a ajutat la teme :hah: )
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Empty
MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? I_icon_minitimeVin Ian 01, 2010 10:28 am

am crezut ca am sa mor cand am vazut o luminita alba pe perete,nu mai stiu unde am auzit faza asta-ca daca vezi o luminita alba pe perete insemana ca eviiiil
Sus In jos
Continut sponsorizat





cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? Empty
MesajSubiect: Re: cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?   cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata? I_icon_minitime

Sus In jos
 
cel mai penibil/amuzant lucru pe care l-ai crezut vreodata?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cel mai penibil lucru care ti-i s-a intamplat la scl
» profesorul vostru pe care il indragiti si pe care il urati
» Materia pe care o urati
» Care este culoarea ta?"
» Animalul preferat si cel pe care il urati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: