No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plecari temporare sau definitive

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive I_icon_minitimeMar Ian 06, 2009 6:06 am

Daca un user are de mers undeva departe si nu mai poate intra pe forum pe o perioada mai lunga de timp il rog sa posteze aici pentru a sti pe unde a disparut si asa si cu cei care nu mai vor activa pe forum si s-au lasat de el sa ne anunte ca pleaca de pe forum...sper sa avem totusi mai multe plecari temporare decat definitive Wink
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : Plecari temporare sau definitive 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive I_icon_minitimeMar Feb 17, 2009 6:36 am

as vrea sa stiu cum sa ies de pe forum pentru ca nu mai vreau sa fiu pe el m-am saturat de fitzele adminilor si de faptul ca acest forum e complet paralel cu muzica .... in rest numai bine!
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive I_icon_minitimeMar Feb 17, 2009 6:47 am

nu este nici o problema...te voi exclude permanent de pe acest forum si nu vei mai avea nici o legatura cu el...desi inceteaza sa nu mai ameteci faptul ca te-ai certat cu doodle cu forumul ok? si mie nu mi se pare ca forumul ii chiar paralel de muzica si treaba de admini eu zic ca ne-o facem bine...dar asta ai intrecut masura...din aceasta clipa esti exclusa de pe forum. numai bine ^^
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive I_icon_minitimeLun Apr 27, 2009 4:38 pm

jjh
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music4ever
Hip Hop
Hip Hop
music4ever


Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:32 am

eu voi pleca vacanta la tara...voi intra dar foarte rara pana incepe scoala.
Vacanta placuta!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plecari temporare sau definitive Empty
MesajSubiect: Re: Plecari temporare sau definitive   Plecari temporare sau definitive I_icon_minitime

Sus In jos
 
Plecari temporare sau definitive
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Forum :: Anunturi!-
Mergi direct la: