No MuSic No LiFe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 That's Amore

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop
crunkandcrush


feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Localizare : Arad
Karma : 1
Data de inscriere : 05/01/2009

That's Amore Empty
MesajSubiect: That's Amore   That's Amore I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 4:11 am

Emisiunea nu exista in grila de programe pe aceasta saptamana.
Durata: 1 ora
Vizualizeaza video promo That's Amore

Domenico Nesci, proaspăt „scăpat” din casa frumoasei Tila Tequila cu inima frântă, este gata de o nouă provocare. El strigă “ci vediamo in Italia” către 15 fete, una şi una, care vin la MTV să caute adevărata dragoste.

Italianul face cunoştiinţă cu pretendentele sale şi rămâne fără cuvinte când le vede. Fiecare este frumoasă şi specială în felul ei, lucru care îl cam încurcă pe Domenico, care nu mai ştie ce să aleagă. De la dansatoare, la studente sau fete cu silicoane, toate sunt aici pentru acelaşi lucru, „amore”. El le cunoaşte pe ele, iar ele se cunosc între ele, de unde şi primele conflicte, aşa ca între femei.

Cum dragostea este de cele mai multe ori „cu năbădăi”, cele 15 dive sunt în faţa primei provocări. Ele vor servi masa într-un mod aparte, mai exact într-o piscină plină cu spaghetti cu carne. Echipa care va ieşi învingătoare va merge la cină cu fermecatorul italian.

Fetele au astfel şansa să-şi cunoască „prada” mai bine, dar ajung să se şi provoace între ele, ceea ce duce la naşterea unor conflicte greu de remediat, mai ales când echipa câştigătoare iese la o cină romantică cu ciocolată şi vin, în compania prinţului Domenico. Eliminarile vin şi ele, aşa că optimismul scade, iar tensiunea creşte.

Miercuri de la 22:00 si sambata de la 23:00

Episoade emisiune

• “That’s Amore” provoacă dragostea

Italianul Domenico l-a luat pe Ashley pe post de consilier. Cei doi au făcut deja cunoştinţă cu fetele, aşa că sunt gata de noi provocări.

Fetele rămase în concurs iau micul dejun cu băieţii, care le şi gătesc. Aici, ei povestesc unii despre alţii şi astfel încep să se lege prietenii sau... nu. Antipatiile sunt adesea provocate de una dintre concurente, o animatoare de club care îşi judecă mereu colegele.

De data aceasta, fetele trebuie să transporte, pe bicicletă, cât mai multe pizza, într-un timp cât mai scurt. Ele trebuie să orneze pizza cu „parmeggiano” şi să le şi transporte. În timpul probei, una dintre fete se accidentează şi este rănită, ceea ce face ca farmecul şi amuzamentul să se piardă puţin.

Timpul nu este pierdut pentru o nouă distracţie. Italia este faimoasaă pentru statuile vii, care împânzesc străzile oraşelor, aşa că Domenico vrea să pună în practică acest lucru şi în Statele Unite, cu fetele „That’s Amore”. Ele vor fi statuile vii ale show-ului şi cea care va rămâne cât mai mult timp nemişcată, va avea parte de răsfăţ italian.
Proba este destul de amuzantă, până când una dintre concurente leşină şi este dusă la spital.
Sus In jos
http://MyAjude.hi5.com
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : That's Amore 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

That's Amore Empty
MesajSubiect: Re: That's Amore   That's Amore I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 6:56 am

ioai il adorr ... nu-i urat ... ba chiar daca te uii mai bn la el iti dai seama k ii chiut! NOT =))
Sus In jos
Buburuza.
Admin
Admin
Buburuza.


feminin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 28
Localizare : Here...in NeverLand
Data de inscriere : 04/01/2009

That's Amore Empty
MesajSubiect: Re: That's Amore   That's Amore I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 9:36 am

[ paula te pog sa nu mai scrii cu limbak prescurtat de mess Smile ]

pai ce sa zic....ii cam la fel ca si tile trquila desi blondele din cate am vazut e si-au facut un grup al lor si se cred cam superioare celorlalte si se comporta cam aiurea >.<
Sus In jos
https://no-music-no-life.forumgratuit.ro
music_lover
Banned
Banned
music_lover


feminin Numarul mesajelor : 449
Varsta : 28
Localizare : somewhere i belong ^-^
Karma : 1
Nerespectarea regulilor : That's Amore 2drta2f
Data de inscriere : 07/01/2009

That's Amore Empty
MesajSubiect: Re: That's Amore   That's Amore I_icon_minitimeSam Ian 17, 2009 4:31 am

scuze mina .. imi place emisiunea ... desi ii una gen manu ... ai vazuto ... bruneta aia Razz
Sus In jos
NeoAnonim.
Admin
Admin
NeoAnonim.


feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 29
Localizare : Acra:))
Karma : 3
Nerespectarea regulilor : That's Amore Mltwlw
Data de inscriere : 04/01/2009

That's Amore Empty
MesajSubiect: Re: That's Amore   That's Amore I_icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:25 am

uitativa la ce am scris la tila cam asae si aicxi unu care incearca sa fie vedeta pu***,uite na,e nu face omu pentru bani frateeee
Sus In jos
Continut sponsorizat





That's Amore Empty
MesajSubiect: Re: That's Amore   That's Amore I_icon_minitime

Sus In jos
 
That's Amore
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: TV-
Mergi direct la: